Przejdź do strony

Stara Kiszewa

Poprzednia strona Wiadomości

V Piknik Disco nad Jeziorem

Piknik Disco nad Jeziorem

15 sierpnia nad Jeziorem Wielkim w Strudze odbyła się piąta edycja Pikniku Disco, który rozpoczęto podsumowaniem zawodów Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa.
Po wręczeniu nagród nadszedł czas na blok zabaw z animatorami i konkursów dla dzieci. W bogatym programie znalazły się również: pokaz gimnastyczny uczniów Zespołu Kształcenia i Wychowania w Starej Kiszewie, strzelanie do Kura z Kurkowym Bractwem Strzeleckim w Kościerzynie, Joga z Trenerem Personalnym Patrycją Tomasik, Zajęcia Taneczne Zumba z Esta Fiesta. Na scenie występowali różni wokaliści i grupy muzyczne, między innymi Kasia Herman z Zespołu Gwiazdki, Patrycja Wierzba finalistka Kiszewskiego Talent Voice, zespół Rokocinianki  i zespół Pretty Band.

Podczas Pikniku nie mogło zabraknąć gwiazd – w tym roku scena na tle pięknego Jeziora gościła Zespół Cristo Dance i Zespół Power Play. Na zakończenie Pikniku Disco można było podziwiać wspaniały pokaz świetlny, wykorzystujący technikę LED. Ci, którzy świąteczne popołudnie oraz wieczór zdecydowali się spędzić nad Jeziorem Wielkim w Strudze z pewnością nie mogli narzekać na nudę.

Nie zabrakło również Lokalnych Artystów, Stoiska Nadleśnictwa Kaliska, Kół Gospodyń z wiejskim jadłem i domowymi wypiekami, a także stoisk z gastronomią,  borówkami oraz rękodziełem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

 

Zdjęcia:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Sterej Kiszewie,
Maciej Sugier

Wyświetlono: 371

Drukuj

Zobacz również

Zmiana kontrastu
Powiększenie czcionki A++
Powiększenie czcionki A+
Standardowy rozmiar czcionki
WCAG
Back to top