Przejdź do strony

Stara Kiszewa

Poprzednia strona Wiadomości

Konkurs dla rowerzystów "8 szlaków w 8 tygodni"

LOT ,,Serce Kaszub'' przygotował na sezon letni konkurs dedykowany miłośnikom dwóch kółek pt. ,,8 SZLAKÓW W TYGODNI", w którym do wygrania jest rower górski.

Weź udział w konkursie Lokalnej Organizacji Turystycznej ,,Serce Kaszub'' i wygraj rower górski!
Konkurs ”8 SZLAKÓW W 8 TYGODNI” dedykowany jest głównie miłośnikom dwóch kółek, którzy jeżdżąc na rowerze, chcieliby poznać region Serca Kaszub, a wykazując się przy tym kreatywnością – wygrać rower górski!
Konkurs polega na odnalezieniu w terenie, na ośmiu szlakach rowerowych, odpowiedzi do pytań krzyżówki wskazanych na karcie gry (do pobrania na stronie www.lot-sercekaszub.pL). Po rozwiązaniu krzyżówki, wskazane cyfry utworzą hasło, które uczestnik musi wykorzystać (zawrzeć) w wymyślonym przez siebie, autorskim haśle promocyjnym (maksymalnie 30 słów). Hasło promocyjne należy przesłać na adres email: biuro@lot-sercekaszub.pl w terminie do 29.08.2019 r., podając imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz numer telefonu. Zgłoszenie powinno być wykonane na osobę pełnoletnią. Hasło promocyjne wymyślone przez uczestnika stanowi główne kryterium przyznania nagrody w konkursie przez Komisję Konkursową.
Wręczenie nagrody odbędzie się 31 sierpnia podczas IV Rodzinnego Rajdu Rowerowego na Półwyspie Lipa (gm. Karsin).

Wyświetlono: 143

Drukuj

Załączniki

Zobacz również

Zmiana kontrastu
Powiększenie czcionki A++
Powiększenie czcionki A+
Standardowy rozmiar czcionki
WCAG
Back to top