Przejdź do strony

Stara Kiszewa

Poprzednia strona Wiadomości

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

W dniu 2 czerwca na Stadionie w Starej Kiszewie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.

Podczas pikniku nie zabrakło wielu atrakcji dla dzieci takich jak: konkursy oraz animacje z nagrodami, festiwal baniek mydlanych, darmowa strefa dmuchańców, przejażdżki kucykiem, balonowe zoo oraz kolorowe warkoczyki plecione przez Justynę Hinc. Dzieci mogły korzystać przez całą imprezę z darmowej waty cukrowej i malowania buziek. Niewątpliwą atrakcją pikniku był wóz strażacki, którego załoga zapewniła kurtynę wodną dla ochłody w upalny dzień i prezentowała sprzęt gaśniczy i ratowniczy.

Na scenie wystąpiły lokalne grupy dziecięce w tym Zespół Gwiazdki ze świetlicy Wiejskiej w Starych Polaszkach, 2 grupy tańca nowoczesnego - Free Smile i Systematic, podopieczni świetlicy w Starej Kiszewie - 2 grupy które uczą się gry na keyboardach, grupa gitarowa, zespół młodzieżowy oraz gimnastyczki z ZKiW w Starej Kiszewie.
W trakcie Pikniku Rodzinnego można było spotkać Minionka oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Pan Ryszard Rosławski przeprowadził konkurs plastyczny pt. „Kochamy faunę i florę” w którym wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłym talentem malarskim.

Na stadionie rozmieszczone były stoiska, w których każdy mógł zakupić zabawki, balony z helem, odzież i akcesoria dla dzieci. Nie zabrakło również lodów, gofrów, popcornu, burgerów, potraw z grilla itp.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Wyświetlono: 601

Drukuj

Zobacz również

Zmiana kontrastu
Powiększenie czcionki A++
Powiększenie czcionki A+
Standardowy rozmiar czcionki
WCAG
Back to top