Przejdź do strony

Stara Kiszewa

Poprzednia strona Wiadomości

Kiermasz Wiosenny

W czwartek, 2 maja br. na Targowisku Gminnym w Starej Kiszewie zrobiło się wyjątkowo gwarno i kolorowo za sprawą Kiermaszu Wiosennego, na którym można było zakupić wszystko, co potrzebne do ogrodu czy sadu.

Odwiedzający mieli okazję zakupić drzewka i krzewy owocowe oraz ozdobne. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z rozsadami. Kupujący mieli również do wyboru bogatą ofertę kwiatów. Na Kiermaszu nie zabrakło również straganów z rękodziełem i wyrobami dekoracyjnymi. Sprzedawcy przyjechali do nas z rożnych stron: Kolonii Ostrowickiej, Franka, Czerska, Kościerzyny oraz Wiela, nie zabrakło również lokalnych wystawców. Miłym akcentem dla wystawców była również wizyta Sekretarza Gminy Stara Kiszewa - Pana Andrzeja Hinc, który z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej wręczył wścielą stoisk pamiątkowe Flagi Narodowe.

Mimo niesprzyjającej pogody Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno mieszkańców Naszej Gminy, jak również turystów goszczących na naszym terenie z okazji długiego weekendu majowego.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Wyświetlono: 429

Drukuj

Zobacz również

Zmiana kontrastu
Powiększenie czcionki A++
Powiększenie czcionki A+
Standardowy rozmiar czcionki
WCAG
Back to top