Przejdź do strony

Stara Kiszewa

Poprzednia strona Wiadomości

Kiszewski Jarmark Bożonarodzeniowy

Dnia 9 grudnia br. w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie odbył się Kiszewski Jarmark Bożonarodzeniowy. W godzinach od 9 do 16 w świątecznej atmosferze można było zrobić zakupy od blisko trzydziestu wystawców.
Smakoszom „swojskiego jadła” oferowano pierogi, krokiety, ciasta i ciasteczka, kiszonki, wędzone ryby i wędliny. Koła gospodyń kusiły domowymi wypiekami i ręcznie wykonanymi świątecznymi ozdobami. Wystawcy oferowali rękodzieło, stroiki, poszewski na pościel, miód, zabawki, wyroby z drewna itp. Na jarmarku można było zaopatrzyć się w świąteczne oświetlenie i słodycze.
Dla wielu klientów dobrym pomysłem na prezent były portrety, karykatury czy też obrazy wykonane przez miejscowych artystów. Cały dzień upłynął w atmosferze świątecznej za sprawą wizyty Świętego Mikołaja i jego pomocniczych elfów. Miłą niespodzianką zwłaszcza dla dzieci, było ozdabianie pierniczków, wykonywanie własnych świątecznych ozdób w towarzystwie elfów. Wszyscy mogli uczestniczyć w mini sesji i wykonać pamiątkowe zdjęcie z Świętym Mikołajem.
Kiszewski Jarmark wzbogaciły podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Konarzynach, którzy przedstawili Jasełka Bożonarodzeniowe.
Kiszewski Jarmark odwiedziło wielu mieszkańców naszej gminy jak i również gości z sąsiadujących gmin i turystów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Wyświetlono: 837

Drukuj

Zobacz również

Zmiana kontrastu
Powiększenie czcionki A++
Powiększenie czcionki A+
Standardowy rozmiar czcionki
WCAG
Back to top