Przejdź do strony

Stara Kiszewa

Poprzednia strona Wiadomości

Dzień otwarty w Domu Dziennego Pobytu Seniora w Wygoninie

W dniu 16 stycznia odbył się Dzień Otwarty w Dziennym Domu Seniora w Wygoninie. Zainteresowane osoby mogły zapoznać się z jego ofertą oraz zwiedzić budynek.

Utworzenie Dziennego Domu Senior+ było jednym z priorytetów dla Naszego samorządu. Jest to miejsce, stworzone specjalnie z myślą o seniorach. Od poniedziałku do piątku seniorzy będą mieli możliwość wyjścia z własnego domu i spędzania czasu aktywnie i w miłym towarzystwie wśród rówieśników.  Do ich dyspozycji będzie salon z kominkiem, telewizorem, radiem i biblioteczką, a także pomieszczenie do rehabilitacji, kuchnia, dwie łazienki oraz szatnia. Podczas dnia otwartego można było porozmawiać z personelem, zapoznać się ze specyfiką miejsca oraz poznać zasady naboru  uczestników do Dziennego Domu Pobytu Senior+. Była to też doskonała okazja do zapoznania się z formami zajęć z jakich będą korzystać uczestnicy oraz do uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące mieszkańców pytania, związane  z funkcjonowaniem tego miejsca.
Uczestnikom zajęć Domu Dziennego Pobytu  Seniora będzie  zapewniony transport samochodem dostosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych. Dzięki tej formie aktywizacji podopieczni placówki będą mogli cieszyć się jesienią swojego życia.

Wyświetlono: 1068

Drukuj

Zobacz również

Zmiana kontrastu
Powiększenie czcionki A++
Powiększenie czcionki A+
Standardowy rozmiar czcionki
WCAG
Back to top