Przejdź do strony

Stara Kiszewa

Poprzednia strona Wiadomości

Spotkanie Świąteczne

20 grudnia 2018 roku w Hotelu Wrota Kaszub odbyło się spotkanie świąteczne dla dzieci ze Starej Kiszewy, zorganizowane przez opiekuna świetlicy środowiskowej w Starej Kiszewie Krystynę Richter oraz sołtysa Starej Kiszewy Krystynę Meina.  Na spotkanie zostali również zaproszeni rodzice uczniów świetlicy środowiskowej w Starej Kiszewie oraz kilkoro gości specjalnych, na stałe wspierających funkcjonowanie świetlicy.

Spotkanie rozpoczęło się wspólnymi życzeniami świątecznymi oraz połamaniem się opłatkiem. Następnie wszyscy mogliśmy zobaczyć muzyczny popis dzieci i młodzieży, uczącej się gry na keyboardzie oraz gitarze. Jest to część uczestników zajęć prowadzonych na świetlicy środowiskowej w Starej Kiszewie przez Pana Karola Wiśniewskiego. Młodzi instrumentaliści: Krystian, Joasia, Malwina, Jakub, Dominika, Michał, Ksawery, Sandra, Julka, Marcelina, przedstawili po kilka kolęd. Po grupie instrumentalnej, zaprezentowała się grupa ucząca się na świetlicy języka angielskiego, w  kolędzie Jingle Bells. Grupę tę prowadzi Pani Judyta Bembnista. Następnym punktem spotkania był występ Iskierek a na zakończenie wszyscy obecni wspólnie  zaśpiewali kolędę Dzisiaj w Betlejem.

W tym dniu towarzyszyła nam śnieżyca i trudne warunki na drodze, jednak spotkanie odbyło się w ciepłej świątecznej atmosferze, połączone z poczęstunkiem dla wszystkich, którzy przybyli.

 

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie.

Wyświetlono: 792

Drukuj

Zobacz również

Zmiana kontrastu
Powiększenie czcionki A++
Powiększenie czcionki A+
Standardowy rozmiar czcionki
WCAG
Back to top