Przejdź do strony

Stara Kiszewa

Poprzednia strona Wiadomości

Turniej Piłki Siatkowej

Dnia 5 stycznia 2019 roku w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych zorganizowany przez Klub Wierzyca i Gminę Stara Kiszewa. W turnieju  udział wzięło 7 zespołów. Drużyny, które zgłosiły się do Turnieju zostały podzielone na dwie grupy a następnie rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym w ramach swoich  grup.  Wyjście z grupy wywalczyły drużyny SKS Volleyball, ACRYLEX Kościerzyna, Siatkarz Łubiana oraz Wierzyca Stara Kiszewa. Zwycięzcy grup spotkali się w meczu o I miejsce, natomiast zdobywcy drugich miejsc rywalizowali o 3-cie miejsce.

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:
I Miejsce - ACRYLEX Kościerzyna
II Miejsce - SKS Volleyball
III Miejsce - Wierzyca Stara Kiszewa
Poza podium uklasyfikowały się następujące drużyny: Siatkarz Łubiana, Power Team, Old Boys Wierzyca oraz Gryf Wiele,

Puchary sfinansował Urząd Gminy w Starej Kiszewie a nagrody zostały ufundowane przez Firme AS - Adam Sulewski, Firma Handlowo- Usługowa KAROLET -Karol Miętki, Pana Sylweriusz Ronkowski, Pan Grzegorz Zabrocki, Sendom, Koli-Car Jarosław Herbasz oraz Usługi Budowlano - Remontowe -Zdzisław Miętki.

Gratulujemy Zwycięzcom i dziękujemy Wszystkim Uczestnikom za udział w Turnieju.