Koncert Finałowy Zespołu Iskierki pt.: „Droga do Gwiazd”
Dodane przez Admin dnia 17.09.2018

Koncert Finałowy Zespołu Iskierki pt.: „Droga do Gwiazd”

W dniu 2 września 2018r. w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie odbył się Koncert Finałowy Zespołu Iskierki pt.: „Droga do Gwiazd”, zorganizowany przez Kiszewskie Stowarzyszenie Muzyki, Rekreacji i Sportu prowadzone przez Prezesa Karola Wiśniewskiego oraz zastępcę Krystynę Richter.


Rozszerzona zawartość newsa

Koncert był zakończeniem tygodniowych warsztatów wokalno-aktorsko-tanecznych, przeprowadzonych przez aktorkę teatralną i telewizyjną Julitę Kożuszek, w których uczestniczył Zespół Iskierki. W trakcie koncertu zaśpiewali najpierw soliści, po czym na scenie młodzi artyści zaprezentowali przedstawienie z udziałem wierszy Jana Brzechwy i piosenek z Akademii Pana Kleksa. Swoim występem koncert zaszczyciła również Pani Julita Kożuszek. Podczas warsztatów uczestnicy wzięli udział w wycieczce do Torunia, gdzie m.in. odwiedzili planetarium oraz mieli okazję uczestniczenia w warsztatach wypieku toruńskiego piernika. Całe przedsięwzięcie zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu Gminy Stara Kiszewa.

Zarząd Stowarzyszenia składa serdeczne podziękowania Państwu Katarzynie i Zbigniewowi Muchowskim za udostępnienie lokalu na czas trwania warsztatów oraz wszystkim darczyńcom, opiekunom, a także rodzicom uczestników warsztatów za wszelką pomoc.