Piknik disco nad jeziorem
Dodane przez Admin dnia 23.08.2018

Piknik disco nad jeziorem

15 sierpnia nad Jeziorem Wielkim w Strudze odbyła się czwarta edycja Pikniku Disco, który rozpoczęto podsumowaniem zawodów Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa.


Rozszerzona zawartość newsa

Po wręczeniu nagród nadszedł czas na blok zabaw z animatorami i konkursów dla dzieci. W bogatym programie znalazły się również: pokaz akrobatyczny uczennic ZKiW w Starej Kiszewie oraz trening Aeroboxingu z instruktorką Patrycją Tomasik.

Na scenie występowali różni wokaliści i grupy muzyczne, między innymi Zespół KGW Rokocin, Zespół Iskierki, Ewelina Rytelewska oraz Ewa Kiełpińska. Podczas Pikniku nie mogło zabraknąć gwiazd – w tym roku scena na tle pięknego Jeziora gościła Zespół Veegas i Zespół Freaky Boys. Na zakończenie Pikniku Disco można było podziwiać zjawiskowy pokaz laserów (lasershow). Ci, którzy świąteczne popołudnie oraz wieczór zdecydowali się spędzić nad Jeziorem Wielkim w Strudze z pewnością nie mogli narzekać na nudę.

Nie zabrakło również Lokalnych Artystów, Stoiska Nadleśnictwa Kaliska, Kół Gospodyń z wiejskim jadłem i domowymi wypiekami, a także stoisk z gastronomią,  borówkami oraz rękodziełem. Podczas pikniku odbył się również Plener Ekologiczny - Kampania Edukacyjna Związku Gmin Wierzyca.