Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka - relacja
Dodane przez Admin dnia 07.06.2018

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka - relacja

W dniu 3 czerwca na Stadionie w Starej Kiszewie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.


Rozszerzona zawartość newsa

Podczas pikniku nie zabrakło wielu atrakcji dla dzieci takich jak: konkursy oraz animacje z nagrodami, pokaz oraz warsztaty żonglerki, darmowa strefa dmuchańców, przejażdżki kucykiem, balonowe zoo oraz kolorowe warkoczyki plecione przez Justynę Hinc. Niewątpliwą atrakcją pikniku był wóz strażacki. Na scenie wystąpiły lokalne grupy dziecięce w tym Iskierki, Gwiazdki, Gitary i Keyboardy, Zumba Kids oraz Akrobatyczki z ZKiW w Starej Kiszewie.

W trakcie Pikniku Rodzinnego można było spotkać Myszkę Miki oraz zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

Pani Ula Zimorska, Pani Barbara Łangowska i Pan Ryszard Rosławski przeprowadzili konkurs plastyczny pt.” Dmuchawce, Latawce, Balony” w którym wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłym talentem malarskim (prace można podziwiać w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie). Dzieci mogły korzystać przez całą imprezę z darmowej waty cukrowej i malowania buziek.

Na stadionie rozmieszczone były stoiska, w których każdy mógł zakupić zabawkę oraz balon z helem. Nie zabrakło również lodów, gofrów, popcornu, kebabów itp. Zapraszamy do fotorelacji i do zobaczenia za rok.