Relacja z Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa
Dodane przez Admin dnia 15.05.2018

Relacja z Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa

W niedzielę 13 maja 2018 r. w Gminnej Hali Sportowej oraz na Boisku Wielofunkcyjnym przy ZKiW w Starej Kiszewie odbył się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa.


Rozszerzona zawartość newsa

W Turnieju udział wzięło ośmioro zawodników. Turniej rozgrywany był w grupach do wygranego 1 seta w walce o podium do 2 setów. Zawodnicy zostali podzieleni do dwóch grup drogą losowania. Dwie osoby z grupy awansowały do dalszej fazy rozgrywek. Turniej stał na wysokim poziomie i odbywał się w przyjacielskiej atmosferze. Po przeszło pięciu godzinach zmagań udało się wyłonić zwycięzcę zawodów.


I Miejsce zdobył Paweł Kurszewski
II Miejsce zdobył Janusz Chmurzyński
III Miejsce zdobył Mateusz Adamczyk

Wyróżnienia otrzymali: Wojciech Formela, Mateusz Gołuński, Sławomir Rompkowski i Krystian Pałubicki. Puchary, dyplomy oraz upominki zostały wręczone przez Sekretarza Gminy Stara Kiszewa Andrzeja Hinc. Warto wspomnieć, że w Turnieju wzięły udział osoby nie tylko z naszej gminy ale także z Lipusza, Czerska, Kościerzyny i Stężycy.

Gratulujemy Zwycięzcom. Dziękujemy zawodnikom za udział oraz uczniom z ZKiW w Starej Kiszewie za pomoc w organizacji Turnieju.