Relacja z Koncertu Kolęd
Dodane przez Admin dnia 22.01.2018

Relacja z koncertu kolęd

21 stycznia 2018 r. o godzinie 16.00 w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie odbył się IV Koncert Kolęd zorganizowany przez Parafię pw. św. Marcina w Starej Kiszewie i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Starej Kiszewie. W tegorocznym koncercie udział wzięło aż 13 grup – wystąpiły chóry, chóry szkolne, scholie i zespoły muzyczne.


Rozszerzona zawartość newsa

Podczas Koncertu rozbrzmiewały nie tylko kolędy, ale także cudowne pastorałki w wykonaniu Chóru „Tęczowe Iskierki” ze Skarszew, Chóru szkolnego „POLASZKI” z Zespołu Szkół w Starych Polaszkach, Scholi „Iskierki”, Zespołu „Gwiazdki” ze świetlicy wiejskiej w Starych Polaszkach, Zespołu młodzieżowego z Zespołu Kształcenia i Wychowania im. Jana Pawła II w Starej Kiszewie, Zespołu „Gaudens” z Zamku Kiszewskiego, Scholi „Któż jak Bóg” z parafii św. Michała Archanioła ze Skarszew, Zespołu „Apostolskie Nutki” i „Angelicus” z parafii Stara Kiszewa, Zespołu „Promyczki Papieża” z parafii w Kamionce, Zespołu „Benedictus” ze Skarszew, Chóru „Espero” z Zamku Kiszewskiego. Na zakończenie niedzielnego koncertu wystąpił Zespół „Zbudowani na Chrystusie” z parafii pw. Miłosierdzia Bożego ze Starogardu Gdańskiego z własnym repertuarem kolędowym. Piękne wykonania każdego utworu niosły ogromną radość i spokój. Można było choć na chwilę oderwać się od trosk życia codziennego, zapomnieć o kłopotach i smutkach i podziwiać występy lokalnych talentów i zaproszonych gości.

W koncercie uczestniczyło wielu mieszkańców naszej gminy oraz gości w tym delegacja mieszkańców „Osady Burego Misia w Nowym Klinczu. Wszyscy ciepło przyjęli artystów i nagrodzili ich gromkimi brawami.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z IV Koncertu Kolęd.