Kiszewski Jarmark Bożonarodzeniowy
Dodane przez Admin dnia 27.12.2017

Dnia 17 grudnia w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie odbył się Kiszewski Jarmark Bożonarodzeniowy. W godzinach 10 -17 w świątecznej atmosferze można było zrobić zakupy od blisko trzydziestu wystawców.


Rozszerzona zawartość newsa

Smakoszom „swojskiego jadła” oferowano pierogi, krokiety, ciasta i ciasteczka, wędzone ryby i wędliny. Koła gospodyń kusiły domowymi wypiekami i ręcznie wykonanymi świątecznymi ozdobami. Wystawcy oferowali choinki, rękodzieło, buciki dla dzieci, miód, zabawki, płyty Cd oraz wyroby z drewna. Na jarmarku można było zaopatrzyć się w świąteczne oświetlenie i słodycze.

Dla wielu klientów dobrym pomysłem na prezent były plakaty czy też obrazy miejscowych artystów. Cały dzień upłynął w atmosferze świątecznej za sprawą wizyty Świętego Mikołaja i jego pomocniczych elfów. Miłą niespodzianką zwłaszcza dla dzieci, było ozdabianie pierniczków, wykonywanie własnych świątecznych ozdób w towarzystwie elfów. Wszyscy mogli uczestniczyć w mini sesji i wykonać pamiątkowe zdjęcie z Świętym Mikołajem.

Kiszewski Jarmark wzbogaciły występy zespołów, grupy teatralnych i instrumentalistów, dzięki którym można było posłuchać kolęd i pastorałek oraz obejrzeć jasełka bożonarodzeniowe. Kiszewski Jarmark odwiedziło wielu mieszkańców naszej gminy jak i również gości z sąsiadujących gmin i turystów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji