Niecodzienny gość
Dodane przez Admin dnia 09.03.2017

Niecodzienny gość

W piątek 3 marca 2017r. Świetlica Środowiskowa w Starej Kiszewie zaprosiła w swoje progi niecodziennego gościa, a był to Aspirant Sztabowy Daniel Krzemiński – dzielnicowy Posterunku Policji w Liniewie.


Rozszerzona zawartość newsa

Pan Daniel przeprowadził z dziećmi i młodzieżą rozmowę na temat bezpieczeństwa. Opowiedział o prawidłowym zachowaniu się w szkole i po za nią w kontaktach z kolegami, jak również z nieznajomymi. Pan Policjant zwracał uwagę na to, jak uczniowie powinni zachowywać się po wyjściu z autobusu szkolnego - podczas przechodzenia przez ulicę i chodzenia poboczem drogi. Przypominał o zapinaniu pasów bezpieczeństwa i korzystania z fotelików w czasie podróży samochodem. Uczestnicy spotkania usłyszeli dużo cennych rad na temat umieszczania zdjęć czy innych informacji na portalach społecznościowych. Na spotkanie przybyło ponad 20 dzieci i młodzieży z terenu gminy Starej Kiszewy, które w wielkim skupieniu brały udział w spotkaniu. Słuchacze mieli również okazje zapoznać się bliżej z pracą policji. Dużym zainteresowaniem, zwłaszcza młodszych dzieci, cieszyła się możliwość wzięcia do ręki i obejrzenia kajdanek.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Danielowi Krzemińskiemu za przyjęcie zaproszenia i przedstawienia nam wielu cennych wskazówek.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia.