Żłobek "Stokrotka"
Dodane przez Admin dnia 01.03.2017

Żłobek Stokrotka

W dniu 01.02.2017r. w Starej Kiszewie swą działalność rozpoczął nowo utworzony Żłobek „Stokrotka”. Jego siedziba mieści się w budynku Przedszkola Samorządowego. Placówka powstała w ramach dofinansowania z rządowego programu „Maluch” i jest odpowiedzią na potrzeby miejscowych młodych rodziców.


Rozszerzona zawartość newsa

W Żłobku do dyspozycji są dwie sale, szatnia i łazienka w pełni dostosowane i wyposażone w sprzęt oraz zabawki zgodne z wymaganymi normami. Planowane jest również doposażenie placu zabaw. Dzieci mają zagwarantowane odpowiednie dla wieku wyżywienie.

Po przeprowadzonej rekrutacji przyjęto dziewięcioro dzieci w wieku od roku do lat trzech. Wychowankami zajmuje się wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba nie tylko o profesjonalną opiekę, ale również prowadzi codzienne zajęcia edukacyjno – wychowawcze z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka. Ich celem jest prawidłowe stymulowanie rozwoju, zaspokojenie ciekawości poznawania świata, nauka samodzielności i współdziałania w grupie. Wszystkim działaniom towarzyszy rodzinna i miła atmosfera.