"Aktywne ferie"
Dodane przez Admin dnia 10.02.2017

"Aktywne ferie"

W dniach 23 do 28 stycznia w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie odbyły się „AKTYWNE FERIE” zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Starej Kiszewie oraz Parafię pw. św Marcina w Starej Kiszewie. Podczas tygodnia ferii przygotowaliśmy szeroki wachlarz zajęć i atrakcji feryjnych.
Rozszerzona zawartość newsa
Dzieci i młodzież mogły brać udział w różnych zajęciach, w tym: Atomowa Samoobrona z Adamem Wrońskim, Mistrzostwa Parafii w Piłce Nożnej Halowej, Zajęcia ZUMBY i HIP HOPu z MN STUDIO, Gminny Turniej Piłki Halowej, Mistrzostwa Parafii w Piłkę Siatkową, Mistrzostwa Parafii w Tenisie Stołowym oraz w pokazie i nauce sztuczek piłkarskich z Dawidem Krzyżowskim. Nie zabrakło też zajęć mniej sportowych takich jak nauka Gry w Szachy z ks. Kamilem Sobiech, wyjazd do Kina na film animowany ,,BALERINA”, warsztaty Carvingowe z Panią Bogumiłą Rogowską i warsztaty plastyczne z Panem Ryszardem Rosławskim. Wszystkie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Podsumowując - w ciągu 6 dni w Aktywnych Ferii łącznie wzięło udział około 400 dzieci i młodzieży z Gminy Stara Kiszewa oraz gości (osoby z Kartuz, Kościerzyny, Wejherowa). Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobą i instytucjom za wsparcie podczas organizacji Aktywnych Ferii w Starej Kiszewie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.