Nawigacja
Rada Gminy
GMINAoff
Prawo lokalne off
J.ORGANIZACYJNE off
J. POMOCNICZE off
O. POZARZĄDOWE off
TURYSTYKAoff
SPORToff
INNEoff
Ogłoszenie otwartego konkursu

Wójt Gminy Stara Kiszewa ogłasza:

Konkurs ofert na realizację w 2010 roku zadań publicznych wspieranych przez samorząd gminy.

czytaj całość

Powiatowa Liga Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Starosty Kościerskiego

W rozgrywkach Powiatowej Ligi bierze udział 11 zespołów z powiatu kościerskiego. Głównym organizatorem jest GOK Dziemiany.

Po raz pierwszy w Powiatowej Lidze bierze udział męska drużyna „Stolica” Stara Kiszewa. Chłopcy już od trzech lat trenowali razem z drużyną Kiszewianek na sali gimnastycznej w Starej Kiszewie, ale dopiero w tym sezonie postanowili spróbować swoich sił w Lidze Powiatowej.

czytaj całość

Liga oldbojów

Rozpoczęły się rozgrywki Kościerskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna.

Liga oldbojówW rozgrywkach występuje drużyna ze Starej Kiszewy „ASY”.W poprzednim sezonie nasza drużyna zajęła I miejsce w rozgrywkach i zdobyła puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna. Bardzo udanie wystartowała też nasza drużyna w tym sezonie w I rundzie pokonała drużynę ABC Kościerzyna 5:2,w II rundzie po bardzo zaciętym pojedynku pokonała OLD WDA Lipusz 5:4. W trzeciej kolejce przeciwnikami ASÓW była drużyna Sokoła Kościerzyna, po bardzo wyrównanej grze mecz zakończył się remisem 2:2. W IV kolejce nasza drużyna pewnie pokonała Gołubie 7:1. Po czterech kolejkach ASY prowadzą w Tabeli Ligi. Następny mecz rozegrają 31 stycznia z OLD STAR Kościerzyna.

czytaj całość

Halowy Turniej Piłki Nożnej

Drugi turniej halowy odbył się 18 grudnia 2009 r. w ZS w Starych Polaszkach.

Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych, tj. klasy II–IV oraz V–VI szkół podstawowych. Cała impreza cieszyła się ogromną popularnością wśród uczniów jak i ich rodziców. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich spotkań nagrodzono zespoły pamiątkowymi dyplomami oraz wyłoniono najlepszych bramkarzy (Mateusz Słomiński [II-IV], Wiktor Ostrowski [V-VI]) i zawodników turnieju (Kacper Ciepliński [II-IV], Maciej Jastrzemski [V-VI]). Kolejny turniej zaplanowano na miesiąc luty.

czytaj sprawozdanie

Czwarte rundy rozgrywek Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet

czwarte rundy rozgrywek Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet

W dniach 10 i 17 stycznia odbyły się czwarte rundy rozgrywek Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. W grupie I czwarte zwycięstwo zanotowała drużyna Kiszewianek, pokonując 3:0 panie z Karsina i z kompletem punktów prowadzi w grupie I.W pozostałych meczach tej grupy zwycięstwa odniosły panie ze Stężycy pokonując 3:2 dziewczyny z UKS Lipusz, a drużyna Świerzynek pokonała 3:0 „Czikitki” PCM Kościerzyna.

czytaj całość

Zaproszenie do udziału w przetargu na roboty budowlane

Zaproszenie do udziału w przetargu na roboty budowlane

Wójt Gminy Stara Kiszewa zaprasza do udziału w postępowaniu w sprawie udzielenia zamówienia publicznego na budowę kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej obejmującej miejscowości Konarzyny, Bartoszylas i wybudowania Starej Kiszewy.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

czytaj całość

Medal za Zasługi

Medal za Zasługi

MedalW dniu 10.12.2009 r Teresa i Henryk Klawikowscy mieszkańcy wsi Czerniki otrzymali z rąk Zastępcy Komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień w Starogardzie Gdańskim komandora p-por Piotra Preuss otrzymali „Medal za Zasługi dla Obronności Kraju dla rodziców, którzy wychowali wiele dzieci na wzorowych żołnierzy”

czytaj całość

Unijne wsparcie na budowę wodociągu i kanalizacji

Unijne wsparcie na budowę wodociągu i kanalizacji

Program Rozwojów Obszarów WiejskichW dniu 16 grudnia 2009 r. w Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance Wójt Gminy Stara Kiszewa podpisał umowę na realizację projektu pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej obejmującej miejscowości Nowe Polaszki, Stare Polaszki, Wilcze Błota i część Starej Kiszewy”.

czytaj całość

Nabór na wolne stanowisko pracy

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Wójt Gminy Stara Kiszewa ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy - Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej informacji na stronie BIP-u.

czytaj więcej

Program aktywnej integracji

Z dniem 31.12.2009r. Zakończy się realizacja projektu pod nazwą „ Program aktywnej integracji w gminie Stara Kiszewa, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj całość

Trzecie rundy Ligi Piłki Siatkowej Kobiet

W dniach 6 i 12 grudnia odbyły się trzecie rundy rozgrywek Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. W grupie I zwycięstwa odniosły drużyny ze Starej Kiszewy i Karsina. Mecz pomiędzy UKS Lipusz i Świerzynkami został przełożony na styczeń.

czytaj całość

Strona 90 z 98 << < 87 88 89 90 91 92 93 > >>
Informacja
Urząd czynny:

poniedziałek - piątek
7:30 - 15:30

Adres:

ul. Ogrodowa 1
83-430 Stara Kiszewa
woj: pomorskie

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy
Starogard Gdański
Oddz. Stara Kiszewa
Nr 59 8340 0001 0300 01 43 2000 0004 urzadgminy@starakiszewa.pl
Mapa Gminy
 
CIT
1% dla OSP
Załatw sprawę
Gosp. odpadami
BIP
eea grants
MojePodręczniki
Brak pluginu Flash
Strategia 2020
W galerii
Realizowane projektyLGR MORENKA
Chata Kociewia
Partnerstwo Gmin
Wrota Pomorza
Wydarzenia
PnWtŚrCzPiSoNi
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31