Nawigacja
GMINAoff
Prawo lokalne off
J.ORGANIZACYJNE off
J. POMOCNICZE off
O. POZARZĄDOWE off
TURYSTYKAoff
SPORToff
INNEoff
"Brązowe" Kiszewianki

"Brązowe" Kiszewianki

Zakończyła się XIV edycja Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet Sezonu 2013/14. Finał Ligi odbył się dnia 26.04.14r. w Lipuszu. Nasza drużyna „Kiszewianki” odniosła kolejny sukces , wprawdzie zdobyła tylko brązowe medale, ale jako jedyna drużyna z Ligi na 14 edycji aż 13 razy stawała na podium.

czytaj całość

Czas na play off-y

Czas na play off-y

W minioną niedzielę na hali sportowej w Lipuszu rozegrano ostatnią kolejkę rundy zasadniczej Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Lipusz. W ostatniej rundzie nie było niespodzianek, a swoje mecze wygrywały drużyny wyżej notowane w tabeli.

czytaj całość

Turniej mikołajkowy

Turniej Mikołajkowy

Dnia 06.12.13r. na sali gimnastycznej w Starej Kiszewie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. W turnieju wzięły udział 3 drużyny ,a drużyny grały w składach 3-osobowych.Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym’. Poziom turnieju był bardzo wysoki i trudno było wytypować zdecydowanego faworyta.

czytaj całość

Czas na play off-y

Czas na play off-y

W minioną niedzielę na hali sportowej w Lipuszu rozegrano ostatnią kolejkę rundy zasadniczej Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Lipusz.W ostatniej rundzie nie było niespodzianek,a swoje mecze wygrywały drużyny wyżej notowane w tabeli.

czytaj całość

Kiszewianki i Łubiana na czele tabeli PLPSK

Kiszewianki i Łubiana na czele tabeli PLPSK

W Karsinie rozegrano X rundę Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. W tej rundzie nie było może dużych niespodzianek,ale rozegrano kilka ciekawych meczów.A emocji jak zwykle nie brakowało. Większość spotkań kończyła się po trzech lub czterech setach.

czytaj całość

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy

Dnia 2 marca już po raz czternasty rozegrano tradycyjny Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa z ok. 68 rocznicy Wyzwolenia Starej Kiszewy. Od lat ten turniej cieszy się wielka popularnością i nie tylko na terenie gminy czy powiatu, ale ma on już zasięg ponad powiatowy. Turniej ten ma specyficzny charakter, bo w drużynach obowiązkowo muszą grać 2 zawodniczki, co na pewno uatrakcyjnia turniej.

czytaj całość

Turniej w Mini Siatkówce kobiet

Turniej w Mini Siatkówce kobiet

Dnia 01.03.13 r. na sali gimnastycznej w Starej Kiszewie rozegrano drugi Turniej w Mini Siatkówce kobiet. Do rozgrywek przystąpiły 4 drużyny 3-osobowe. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Sędzią Głównym Turnieju była Wiesława Romańska-Tocha.

czytaj całość

Runda niespodzianek

Runda niespodzianek

W Lipuszu rozegrano IX rundę Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. Ta runda obfitowała w niespodzianki miłe i mniej miłe. Aż trzy mecze kończyły się wynikami 3:2, co świadczy o bardzo wyrównanym poziomie drużyn i zarazem że nie zawsze wygrywa faworyt. I tak na mecz z Feniksem nie dojechała drużyna Absolwent Klukowa Huta, a tym samym Feniks otrzymał valkower i 3 pkt.

czytaj całość

Liga Kobiet

Liga Kobiet

Dnia 03.02.13r. na hali w Lipuszu rozegrano VIII kolejkę Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Lipusz. Rozgrywki przekroczyły półmetek,po ośmiu kolejkach na czele znajduje się drużyna Łubiany, a tuż za nią Kiszewianki Stara Kiszewa, które mają 1 pkt mniej, ale rozegrały jeden mecz mniej. W czołówce tabeli plasują się też drużyny ze Stężycy i Lipusza.

czytaj całość

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ

Dnia 22.07.12 r. na boisku sportowym przy hotelu „Wrota Kaszub” odbył się Turniej piłki siatkowej plażowej kobiet i mężczyzn o puchary: Wójta Gminy Stara Kiszewa i Prezesa hotelu „Wrota Kaszub”.

czytaj całość

Turniej Tenisa Ziemnego

Turniej tenisa ziemnego

Dnia 14 lipca w Starej Kiszewie rozegrano drugi Turniej Tenisa Ziemnego. Ta dyscyplina sportu jest coraz popularniejsza na naszym terenie, a zainteresowanie turniejem wykracza poza teren gminy, a nawet powiatu. W turnieju startowała zawodniczka z powiatu kartuskiego, a konkretnie z Kiełpina, a co istotne to po raz pierwszy w turnieju startowała kobieta.

czytaj całość

Strona 1 z 3 1 2 3 >
Informacja
Urząd czynny:

poniedziałek - piątek
7:30 - 15:30

Adres:

ul. Ogrodowa 1
83-430 Stara Kiszewa
woj: pomorskie

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy
Starogard Gdański
Oddz. Stara Kiszewa
Nr 59 8340 0001 0300 01 43 2000 0004 urzadgminy@starakiszewa.pl
Mapa Gminy
 
CIT
1% dla OSP
Załatw sprawę
Gosp. odpadami
BIP
eea grants
MojePodręczniki
Brak pluginu Flash
Strategia 2020
W galerii
Realizowane projektyLGR MORENKA
Chata Kociewia
Partnerstwo Gmin
Wrota Pomorza
Wydarzenia
PnWtŚrCzPiSoNi
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30