Nawigacja
GMINAoff
Prawo lokalne off
J.ORGANIZACYJNE off
J. POMOCNICZE off
TURYSTYKAoff
SPORToff
INNEoff
Witamy serdecznie na oficjalne stronie gminy Stara Kiszewa

Gmina Stara Kiszewa leży na pograniczu Kaszub i Kociewia. Południowa część gminy znajduje się w strefie chronionego krajobrazu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, Borów Tucholskich i rzeki Wierzycy. Północna część gminy to strefa pięciu połączonych kanałami Jezior Polaszkowskich. Krajobraz gminy Stara Kiszewa należy do najbardziej malowniczych na Pomorzu. Podstawowym ich elementem są lasy, które zapewniają czyste, świeże i zdrowe powietrze. Znaczne i zwarte kompleksy leśne oraz jeziora i rzeki tworzą warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej oraz sportów wodnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą uciec od codzienności, miejskiego chaosu i wypocząć na łonie natury wśród malowniczych łąk, przepiekanych lasów obfitujących w dobra runa leśnego i czystych jezior.

II Festiwal Kiszewskie Smaki w Starej Kiszewie

II Festiwal Kiszewskie Smaki w Starej Kiszewie

Wójt Gminy Stara Kiszewa zaprasza na II Festiwal Kiszewskie Smaki w Starej Kiszewie 4 lipca od godz. 15.00 na Stadionie W programie profesjonalne pokazy kulinarne na scenie prowadzone przez szefa kuchni na Zamku w Gniewie - Mariusza Gachewicza, koncert zespołu Disco Polo CLASSIC, pokaz żonglerki płonącymi pochodniami Fire Show oraz wiele innych.

 

Serdecznie zapraszamy!

czytaj całość

Apel o pomoc dla pogorzelców ze wsi Góra

Apel o pomoc dla pogorzelców ze wsi Góra

Ośrodek Pomocy Społecznej w Starej Kiszewie zwraca sie z prośbą o pomoc w zebraniu środków dla poszkodowanych w wyniku pożaru. Wszystkie osoby nieobojętne losem tych 2 rodzin proszone są o wpłaty na rachunek: Ośrodek Pomocy Społecznej w Starej Kiszewie Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim Oddział w Starej Kiszewie 39 8340 0001 0300 0866 2000 0001 z dopiskiem "Dla pogorzelców ze wsi Góra".

czytaj całość

Darmowe podręczniki w roku szkolnym 2015/16

Darmowe podręczniki w roku szkolnym 2015/16

Rodzicu, już dziś sprawdź, za co od 1 września 2015 r. nie musisz płacić! Darmowe podręczniki w roku szkolnym 2015/16 do I, II i IV klasy szkoły podstawowej oraz do I klasy gimnazjum.

 

czytaj całość

Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych w Starej Kiszewie

Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych w Starej Kiszewie

Dnia 06.12.13r. na boisku wielofunkcyjnym w Starej Kiszewie odbył się drugi Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: BMW Stara Kiszewa, Latające Gwoździe Stare Polaszki, Zebra Stara Kiszewa i Wiktoria Stare Polaszki. Drużyny grały w składach 3-osobowych (dwie kobiety + mężczyzna). Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym".

czytaj całość

Kolonie letnie dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS

Kolonie letnie dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS

Biuro Krajowej Rady Izb Roliczych organizuje 14-dniowe kolonie nad morzem w miejscowości Jarosławiec dofinansowane ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników dla dzieci i młodzieży szkolnej do 16 roku życia (najstarsze dzieci urodzone w roku 1999).

czytaj całość

Dzierżawa gruntu pod małą gastronomię na terenie kąpieliska w miejscowości Struga

DzierżawA gruntu pod małą gastronomię na terenie kąpieliska w miejscowości Struga

Wójt Gminy Stara Kiszewa zaprasza do składania ofert na dzierżawę gruntu stanowiącego własność Gminy Stara Kiszewa pod małą gastronomię na terenie kąpieliska gminnego nad jeziorem Wielkim w miejscowości Struga.

czytaj całość

Nabór na stanowisko ratownika wodnego

Nabór na stanowisko ratownika wodnego

W związku z planowanym otwarciem nowo wybudowanego miejsca wykorzystywanego do kąpieli nad Jeziorem Wielkim w miejscowości Struga ogłaszamy nabór na stanowisko Ratownika Wodnego.

Zakres obowiązków - nadzór nad bezpieczeństwem osób korzystających z kąpieli. Rodzaj umowy: umowa-zlecenie na okres lipiec-sierpień. Praca w weekendy.

czytaj całość

Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych

Turniej Piłki Siatkowej Drużyn mieszanych

Serdecznie zapraszamy na Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych, który odbędzie się dnia 14 czerwca 2015 r. (w niedzielę) o godzinie 17.00 na boisku przy ZKiW w Starej Kiszewie.

Ważne!
Drużyny mieszane (2 kobiety + 1 mężczyzna)
Zgłoszenia drużyn w dniu Turnieju

czytaj całość

Dzień Dziecka w Starej Kiszewie

Dzień Dziecka w Starej Kiszewie

31 maja 2015 r. na stadionie w Starej Kiszewie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Wielką atrakcją były gry i zabawy przygotowane przez firmę MB. Imprezę poprowadził Pan Czarodziej wraz ze swoją asystentką, panią Anią.

czytaj całość

Piknik Rodzinny na Dzień Dziecka w Starych Polaszkach

Piknik Rodzinny na Dzień Dziecka w Starych Polaszkach

W Sobotę 6 czerwca w Starych Polaszkach odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu milusińskich wraz z rodzinami. Pogoda również obdarzyła nas tego dnia pięknym uśmiechem w postaci nieustannie świecącego gorącego Słońca.

 

czytaj całość

Ogłoszenie o naborze na ławników na kadencję 2016-2019

Ogłoszenie o naborze na ławników na kadencję 2016-2019

Rada Gminy Stara Kiszewa informuje, że 31 grudnia 2015 r. kończy się kadencja ławników sądów powszechnych 2012-2015. W związku tym Kolegium Sądu Okręgowego w Gdańsku zwróciło się do Rady Gminy Stara Kiszewa z prośbą o dokonanie naboru kandydatów na ławników do Sądu Rejonowego w Kościerzynie - 1.

czytaj całość

Strona 1 z 68 1 2 3 4 > >>
Informacja
Urząd czynny:

poniedziałek - piątek
7:30 - 15:30

Adres:

ul. Ogrodowa 1
83-430 Stara Kiszewa
woj: pomorskie

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy
Starogard Gdański
Oddz. Stara Kiszewa
Nr 59 8340 0001 0300 01 43 2000 0004 urzadgminy@starakiszewa.pl
Mapa Gminy
 
CIT
1% dla OSP
Załatw sprawę
Gosp. odpadami
BIP
eea grants
MojePodręczniki
Brak pluginu Flash
Strategia 2020
W galerii
Realizowane projekty

LGR MORENKA
Chata Kociewia
Partnerstwo Gmin
Wrota Pomorza
Wydarzenia
PnWtŚrCzPiSoNi
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31