Nawigacja
GMINAoff
Prawo lokalne off
J.ORGANIZACYJNE off
J. POMOCNICZE off
TURYSTYKAoff
SPORToff
INNEoff
Witamy serdecznie na oficjalne stronie gminy Stara Kiszewa

Gmina Stara Kiszewa leży na pograniczu Kaszub i Kociewia. Południowa część gminy znajduje się w strefie chronionego krajobrazu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, Borów Tucholskich i rzeki Wierzycy. Północna część gminy to strefa pięciu połączonych kanałami Jezior Polaszkowskich. Krajobraz gminy Stara Kiszewa należy do najbardziej malowniczych na Pomorzu. Podstawowym ich elementem są lasy, które zapewniają czyste, świeże i zdrowe powietrze. Znaczne i zwarte kompleksy leśne oraz jeziora i rzeki tworzą warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej oraz sportów wodnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą uciec od codzienności, miejskiego chaosu i wypocząć na łonie natury wśród malowniczych łąk, przepiekanych lasów obfitujących w dobra runa leśnego i czystych jezior.

Turniej tenisa ziemnego o Puchar Wójta

TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY STARA KISZEWA

Na boisku wielofunkcyjnym przy ZKiW w Starej Kiszewie rozegrano Jesienny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy. Turniej ten jest od kilku lat imprezą cykliczną i cieszy się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców naszej gminy.

czytaj całość

Kiermasz jesienny w Starej Kiszewie

KIERMASZ JESIENNY W STAREJ KISZEWIE

W niedzielę, 12 października na Targowisku Gminnym w Starej Kiszewie zrobiło się wyjątkowo gwarno i kolorowo. Tego dnia halę targową odwiedziły tłumy zainteresowanych, którzy mogli podziwiać różnorodne gatunki gołębi i drobnego inwentarza, a także zakupić drzewka owocowe i ozdobne. Inspiracją do przygotowania Kiermaszu Jesiennego była nowo powstała infrastruktura oraz działająca na terenie Gminy sekcja Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.

czytaj całość

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych, niebezpiecznych, elektrycznych i elektronicznych

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH, NIEBEZPIECZNYCH, ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH

Poniżej przedstawiamy harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych, niebezpiecznych, elektrycznych i elektronicznych w Gminie Stara Kiszewa.

Pobierz harmonogram

Zaproszenie na uroczyste otwarcie Przystani kajakowej

ZAPROSZENIE NA UROCZYSTE OTWARCIE PRZYSTANI KAJAKOWEJ

Wójt Gminy Stara Kiszewa serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców na uroczyste otwarcie Przystani kajakowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą znajdującej się nad rzeką Wierzycą, które odbędzie się dnia 15 października 2014 r. o godzinie 10.30 w Starej Kiszewie przy ulicy Tysiąclecia.

czytaj całość

IX Jesienne Gminne Biegi Przełajowe „WYGONIN 2014”

IX Jesienne Gminne Biegi Przełajowe „WYGONIN 2014”

Dnia 07.10.14 r. na terenie gminy Stara Kiszewa po raz dziewiąty odbyły się Jesienne Gminne Biegi Przełajowe „Wygonin 2014”. To impreza cykliczna, która od lat cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży.

czytaj całość

Kiermasz jesienny

Kiermasz jesienny na Targowisku Gminnym w Starej Kiszewie

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy na kiermasz jesienny, który odbędzie się w dniu 12 października 2014 roku (niedziela) od 10.00 do 15.00.
Kiermasz odbędzie się na Targowisku Gminnym w Starej Kiszewie. Szczegóły na plakacie.

czytaj całość

Przetarg na sprzedaż nieruchomości zabudowanej

PRZETARG NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ W OBRĘBIE GEODEZYJNYM OLPUCH

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej wchodzącej w skład za Stara Kiszewa, znajdujących się w obrębie geodezyjnym Olpuch. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana jednokondygnacyjnym, handlowo-usługowym o powierzchni użytkowej 289 m² określona w wykazie opublikowanym w przyjęty (tablica ogłoszeń w Urzędzie Gminy w Starej Kiszewie, w prasie i w sołectwie Olpuch).

Informacja dostępna również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

czytaj całość

Przetarg na sprzedaż działek budowlanych Stare Polaszki i Nowe Polaszki

PRZETARG NA SPRZEDAŻ DZIAŁEK BUDOWLANYCH w Starych Polaszkach i Nowych Polaszkach

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek budowlanych, działki rolnej i działki zabudowanej budynkiem wchodzących w skład zasobu gruntów Gminy Stara Kiszewa, znajdujących się w obrębach geodezyjnych Stare Polaszki i Nowe Polaszki.

Informacja dostępna również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

czytaj całość

Inwentaryzacja księgozbioru w Gminnej Bibliotece w dniach 06.10.14-24.10.2014

Inwentaryzacja księgozbioru w gminnej bibliotece w dniach 06.10.14-24.10.14

Uprzejmie informujemy, że w dniach 06.10.14r. - 24.10.14r. w Gminnej Bibliotece w Starej Kiszewie odbywać się będzie inwentaryzacja księgozbioru. Z tego powodu biblioteka będzie nieczynna w tym okresie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Kociewskie Śpiewogry

GMINA STARA KISZEWA NA KOCIEWSKICH ŚPIEWOGRACH I FESTIWALU ZUP

W dniu 7. września reprezentacja Gminy Stara Kiszewa brała udział w imprezie regionalnej "Kociewskie Śpiewogry i Festiwal zup regionalnych" w Grodzisku Owidz. Była to impreza organizowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Obszarów Wiejskich "Łan".

czytaj całość

Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP

WOJEWÓDZKIE ZAWODY MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH OSP

W sobotę 30 sierpnia 2014 r. w Dębnicy Kaszubskiej w powiecie słupskim odbyły się IV Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP wg regulaminu CTIF (Międzynarodowy Komitet Techniczny Prewencji i Zwalczania Pożarów). Celem Wojewódzkiej Olimpiady Pożarniczej jest w szczególności mobilizacja dzieci i młodzieży do intensywnego szkolenia pożarniczego, popularyzowanie wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej, jak również ocena stanu wyszkolenia członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

czytaj całość

Strona 1 z 61 1 2 3 4 > >>
Informacja
Urząd czynny:

poniedziałek - piątek
7:30 - 15:30

Adres:

ul. Ogrodowa 1
83-430 Stara Kiszewa
woj: pomorskie

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy
Starogard Gdański
Oddz. Stara Kiszewa
Nr 59 8340 0001 0300 01 43 2000 0004 urzadgminy@starakiszewa.pl
Mapa Gminy
 
CIT
Załatw sprawę
Gosp. odpadami
BIP
eea grants
MojePodręczniki
Brak pluginu Flash
Strategia 2020
W galerii
Realizowane projekty

LGR MORENKA
Chata Kociewia
Partnerstwo Gmin
Wrota Pomorza
Wydarzenia
PnWtŚrCzPiSoNi
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30