Nawigacja
GMINAoff
Prawo lokalne off
J.ORGANIZACYJNE off
J. POMOCNICZE off
TURYSTYKAoff
SPORToff
INNEoff
Witamy serdecznie na oficjalne stronie gminy Stara Kiszewa

Gmina Stara Kiszewa leży na pograniczu Kaszub i Kociewia. Południowa część gminy znajduje się w strefie chronionego krajobrazu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, Borów Tucholskich i rzeki Wierzycy. Północna część gminy to strefa pięciu połączonych kanałami Jezior Polaszkowskich. Krajobraz gminy Stara Kiszewa należy do najbardziej malowniczych na Pomorzu. Podstawowym ich elementem są lasy, które zapewniają czyste, świeże i zdrowe powietrze. Znaczne i zwarte kompleksy leśne oraz jeziora i rzeki tworzą warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej oraz sportów wodnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą uciec od codzienności, miejskiego chaosu i wypocząć na łonie natury wśród malowniczych łąk, przepiekanych lasów obfitujących w dobra runa leśnego i czystych jezior.

HARMONOGRAM ODBIORÓW ODPADÓW GMINA STARA KISZEWA

HARMONOGRAM ODBIORÓW ODPADÓW GMINA STARA KISZEWA

czytaj całość

Bezpłatne Konsultacje

Bezpłatne Konsultacje - 27 stycznia

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, podczas którego można zasięgnąć informacji np. związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich.

Konsultacje odbędą się 27 stycznia 2016 r. w Centrum Informacji Turystycznej w Wilczych Błotach, w godz. 9:00 – 11:00. ZAPRASZAMY!

czytaj całość

Zaproszenie na spotkanie organizacji pozarządowych

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE GMINY STARA KISZEWA

W związku z realizacją Programu współpracy Gminy Stara Kiszewa z organizacjami pozarządowymi serdecznie zapraszam na spotkanie organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Stara Kiszewa, które odbędzie się w dniu 3 lutego 2016r. o godzinie 16:00 W Sali Narad Urzędu Gminy.

 


czytaj całość

ZAPROSZENIE NA XIII/ 2016 SESJĘ RADY GMINY STARA KISZEWA

ZAPROSZENIE NA XIII/ 2016 SESJĘ RADY GMINY STARA KISZEWA

Przewodniczący Rady Gminy Stara Kiszewa zaprasza na XIII/ 2016 sesję Rady Gminy, która odbędzie się dnia 29 stycznia 2016 roku (piątek) o godzinie 11:00 w Sali Narad Urzędu Gminy w Starej Kiszewie.

 

 


czytaj całość

Informacja o zamówieniu publicznym na zakup i dostawę oleju napędowego.

Informacja o zamówieniu publicznym na zakup i dostawę oleju napędowego.

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa oleju napędowego do zbiornika o pojemności 6.000L znajdującego się w Starej Kiszewie dla następujących jednostek: Biura Obsługi Szkół w Starej Kiszewie, Urzędu Gminy w Starej Kiszewie.

 

 


czytaj całość

"Dzień Serniora" w Starym Bukowcu

Dzień Seniora w starym bukowcu


W dniu 27 listopada 2015 r., w Świetlicy Wiejskiej w Starym Bukowcu, sąsiednie Sołectwa ­ Stary i Nowy Bukowiec wspólnie zorganizowały "Dzień Seniora".

 

 


czytaj całość

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY NA TARGOWISKU W STAREJ KISZEWIE

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY NA TARGOWISKU W STAREJ KISZEWIE

W dniu 13 grudnia na Targowisku Gminnym w Starej Kiszewie odbył się II Kiermasz Świąteczny. Już przy samym wejściu na Targowisko na najmłodszych gości czekał Mikołaj z Aniołkiem. W przygotowanym namiocie można było usiąść Mikołajowi na kolano i opowiedzieć o swoich "prezentowych marzeniach", a także zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dla dzieci przygotowano również QUIZ Świąteczny z nagrodami.

 

czytaj całość

Gminne Spotkanie Wigilijne w Karczmie Viking

Gminne Spotkanie Wigilijne w Karczmie Viking

15 grudnia odbyło się II Gminne Spotkanie Wigilijne w Karczmie Viking, zorganizowane przez Ks. Proboszcza Andrzeja Talińskiego przy pomocy grup działających przy Parafii Stara Kiszewa, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Właścicieli Karczmy Viking.

 

czytaj całość

Zaproszenie na XII/2015 Sesję Rady Gminy Stara Kiszewa

Zaproszenie na XII/2015 Sesję Rady Gminy Stara Kiszewa

Przewodniczący Rady Gminy Stara Kiszewa zaprasza na XII/2015 Sesję Rady Gminy Stara Kiszewa, która odbędzie się dnia 30 grudnia 2015r. (środa) o godz. 9:00 w Sali Narad Urzędu Gmiy w Starej Kiszewie.

 

 


czytaj całość

Życzenia

Życzenia Świąteczne 2015

WYNIKI IV GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

WYNIKI IV GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO na najpiękniejszą "Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową"Rozdanie nagród odbędzie się w dniu 29 grudnia br. (wtorek) w Sali Narad Urzędu Gminy w Starej Kiszewie o godzinie 15.00. Gratulujemy!

 

czytaj całość

Strona 1 z 72 1 2 3 4 > >>
Informacja
Urząd czynny:

poniedziałek - piątek
7:30 - 15:30

Adres:

ul. Ogrodowa 1
83-430 Stara Kiszewa
woj: pomorskie

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy
Starogard Gdański
Oddz. Stara Kiszewa
Nr 59 8340 0001 0300 01 43 2000 0004 urzadgminy@starakiszewa.pl
Mapa Gminy
 
CIT
1% dla OSP
Załatw sprawę
Gosp. odpadami
BIP
eea grants
MojePodręczniki
Brak pluginu Flash
Strategia 2020
W galerii
Realizowane projekty

LGR MORENKA
Chata Kociewia
Partnerstwo Gmin
Wrota Pomorza
Wydarzenia
PnWtŚrCzPiSoNi
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29